Hakkımızda

Hakkımızda

Eylül Mobilya firmasına ait mobilya satışı yapan kolay ve güvenilir alışveriş imkanı sunan güvenilir bir alışveriş sitesidir. Mobil uyumlu sitesiyle hızlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Sitesinde sergilediği birbirinden güzel ürünler ile her türlü mekan için istenilen atmosferi sağlamaktadır ve müşterilerine bir yaşam tarzı, benzersiz bir yolculuk, en iyi ve zevkli deneyim fırsatı sunmaktadır. Tek tıkla ihtiyaç duyduğunuz, aradığınız ve tarzınızı yansıtan evrensel standartlara uygun tüm stil mobilya tasarımlarını, modellerini, en yeni mobilyaları ve outlet ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Uzmanlık alanı mobilya olan Eylül Mobilya , konforunuzu düşünerek hayatınızı kolaylaştıran fonksiyonel ürünlerin satışını gerçekleştirir ve en ekonomik, orta segment ve lüks olmak üzere her kesime hitap etmektedir. Tarzınıza göre zarafet dolu özel tasarım mobilyalarımız kullanılabilirlik özelliği, malzeme kalitesi, kaliteli işçiliği ve işlevselliğiyle de gönlünüzde taht kuracak. www.eylulmobilya.com.tr 'de ürünleri karşılaştırma yaparak inceleyebilirsiniz. Ürünlerimizi takım halinde satın alabileceğiniz gibi parçalı alım da yapabilirsiniz. Tüm mobilya fiyatlarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz. Havale, EFT, kredi kartlarına taksit imkanı ve elden 24 ay taksit imkanı ile esnek ödeme seçenekleri sunarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyoruz. Evlenecek çiftlere ve evini yenileyeceklere özel ürün çeşitlerimizi görmek için sizi sitemizi ziyarete davet ediyoruz. Bazı ürünlerimiz demonte olup ücretsiz kargo, kapıya teslimat, montaj ve kurulum hizmeti konularında bizden bilgi alabilirsiniz.

Tecrübe ve Deneyim

1991 yılında kurulan Eylül Mobilya , yaklaşık 30 yıllık tecrübesiyle mobilya sektöründe yenilikçi vizyonu ve yaklaşımıyla, başarılı stratejileriyle binlerce ailenin evine girmiştir ve halen mobilya pazarında başarılı ve istikrarlı büyümesini sürdürmektedir. Eylül Mobilya, işine yaptığı yatırımlar, dürüst ticaret anlayışıyla Türkiye'nin seçkin markaları arasında yer alıyor. Değişimi algılayarak yönetmek, sürekli gelişmek, inovatif bakış açısıyla ahlaki değerlere sahip bir marka olmak bugün ülkemiz ticaretinde en çok ihtiyacımız olan şeylerin başında gelmektedir. Geçmişten aldığı birikimlerle üstün kalite anlayışından ödün vermeden ekonomik çözümler sunarak ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktadır. Yaşamın tüm renklerini barındıran mobilya koleksiyonlarıyla Türkiye'nin dört bir yanına satış yapmaktadır. Eylül Mobilya , kısa zamanda elde ettiği başarı ile sigortalı yurtdışı satışları sayesinde Türkiye'nin sınırlarını aşarak dünyaya uzanmıştır. Bu gururu sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Temel İlkelerimiz

Eylül Mobilya olarak temel ilkelerimiz arasında şunlar yer almaktadır: İnsana Saygı, Dürüstlük ve Güvenirlik, Etik Kurallara Uygunluk, Müşteri Odaklılık, Memnun Müşteri, Yenilikçilik Müşterilerimizin kurumsal internet sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmelerini sağlamak öncelikli görevlerimiz arasında yer almaktadır. Sloganı "mobilyada yeni sayfa" olan Eylül Mobilya , mobilya sektöründeki modayı yakından takip etmektedir.

Satış Sonrası Destek

Servis, montaj, satış öncesi ve satış sonrası hizmet, destek, güvence konularında rakiplerinden çok daha ileride yer almanın gayreti içindedir. Tüm ürünlerimiz Eylül Mobilya güvencesi ile üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Aldığınız tüm ürünleri 2 yıla kadar Eylül Mobilya'nın emanet deposunda bekletebilir istediğiniz zaman ürünleri istediğiniz adrese teslimini isteyebilirsiniz. Eylül Mobilya'nın emanet deposunda bıraktığınız tüm ürünler barkodlu olarak sizin adınıza bekletilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Toplumun beklenti ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Eylül Mobilya için "Tüketici Memnuniyeti" en önde gelmektedir. Satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyetiyle mobilya sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır. Hayallerinizdeki ev tasarımına kavuşturma vizyonuyla yola çıkan Eylül Mobilya, alternatif seçenekler ile yaşam tarzınıza renklilik getiriyor ve size benzersiz bir heyecan yaşatıyor. Zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan Eylül Mobilya farklı zevklere hitap ederek evinizi güzelleştirmeyi ve hayallerinizdeki ev tasarımına kavuşturmayı hedefler. Eylül Mobilya’nın satışını gerçekleştirdiği mobilya ürünleri binlerce ailenin evinde mutlulukla kullanılmaktadır.